“Polecam na maxa!
Mój syn uczy się angielskiego
w Dare to Speak, a ja mam
przyjemność indywidualnie
spotykać się co tydzień z Marvinem
na lekcjach online. Jest czad!”

p. Krzysztof

POZNAJ OPINIE

naszych studentów

Polecam.
Ludzie z pasją
i super podejściem.
Widzę duże postępy
w nauce języka u syna.

p. ASIA

Serdecznie polecam Dare To Speak osobom, które w końcu pragną nauczyć się płynnie mówić po angielsku. Wybrałem formułę lekcji online z Marvin Fredericks, w której trakcie po prostu rozmawiamy. Koleżeńska atmosfera i dopasowanie tematów pod moje potrzeby sprawiają, że po 3 miesiącach konwersacji raz w tygodniu, jestem w stanie rozmawiać po angielsku z moimi klientami, co wcześniej było niemożliwe. Sprawdźcie 🙂

SZYMON W.

Bardzo lubię chodzić do
Dare to Speak, ponieważ panuje
tu miła atmosfera, a na
lekcjach wiele się uczymy.

OLIWIA J.

W Dare to Speak naprawdę
można się wiele nauczyć.
Nauczyciele są świetni a po każdych
zajęciach mam coraz większą
chęć do nauki angielskiego.
Polecam bardzo dobra
szkoła językowa!

p. AMELIA

Dare to Speak isn’t an ordinary school.It’s the place when you can learn English by having fun in a friendly, warmatmosphere. To be honest, I’m always happy when I wake up in the morning and I know that my lessons are today. Seperation between grammar and speaking lessons gives us the opportunity to learn in the best of possible ways. If you have a goalin learning English, you’ll reach it here- I’m 100 per cent sure that teacherswill help you with everything. For example, I want to pass an exam and I feelsupported all along. I recommend this school for everyone who wants to improvehis English skills without spending hours at books.

 

JULIANNA SZ.

Polecam szkołę Dare to Speak,
ponieważ jest w niej dobra atmosfera,
mili nauczyciele oraz
ciekawy program nauczania.

 

EMILIA I.

Dare To Speak to naprawdę wspaniała szkoła! Dzięki cudownej, przyjemnej atmosferze, jaka tam panuje – przełamałam się i nareszcie zaczęłam płynnie mówić po angielsku. Nauczyciele i ich podejście motywują, z każdymi kolejnymi zajęciami moja chęć do nauki języków rośnie. Teraz czuję się przygotowana do egzaminu z angielskiego. Szkoła dała mi też szansę na naukę języka hiszpańskiego od podstaw, również z native speakerem, wcześniej nie miałam takiej szansy. Bardzo polecam. 

 

MARIA R.

W tym roku zaczęłam naukę
w Dare to Speak i wiem, że to była
jedna z najlepszych decyzji! Panuje tam
świetna atmosfera, a nauka to po prostu
przyjemność. Świetni nauczyciele
dobrze wiedzą jak przekazać nam
wiedzę w ciekawy sposób


OTYLIA D.

Ogromny potencjał,
ludzie z pasją.
Uwielbiam.

MARTA S.

Przygodę z nauką angielskiego w Dare to Speak zacząłem prawie rok temu. Nie spodziewałem się, że w takim czasie tyle się nauczę. Przede wszystkim nigdy nie czułem takiej przyjemności z czegoś tak pożytecznego jak nauka języka. Dzięki luźnej atmosferze, która panuje na lekcjach, przestałem bać się po prostu mówić. Wydaję mi się, że pokonanie tej bariery językowej byłoby niemożliwe na lekcjach w szkole. Jest to zasługa wspaniałych nauczycieli, którzy robią wszystko, aby dbać o przyjazną relację w czasie lekcji. Dzięki temu przestałem się czuć jak uczeń, który musi się czegoś nauczyć. Przychodząc na lekcje, po prostu świetnie spędzam czas, jednocześnie wyciągając z tego ogrom wiedzy. Bardzo polecam rozpoczęcie nauki z Dare to Speak, zwłaszcza osobom, które chciałyby otrzymać coś więcej niż tylko przygotowanie do egzaminów w szkole. 

 

MAREK A.

W szkole panuje fantastyczna
atmosfera. Lekcje są bardzo
interesujące, a nauczyciele profesjonalni.
Super opcją są lekcje z native speakerem.
Nauka w Dare to speak to sama
przyjemność.

 

DOMINIKA G.

Copyright 2021 DARE TO SPEAK