STREFA KURSANTA

“Polecam na maxa!
Mój syn uczy się angielskiego
w Dare to Speak, a ja mam
przyjemność indywidualnie
spotykać się co tydzień z Marvinem
na lekcjach online. Jest czad!”

p. Krzysztof

POZNAJ OPINIE

naszych studentów

Polecam.
Ludzie z pasją
i super podejściem.
Widzę duże postępy
w nauce języka u syna.

p. ASIA

Serdecznie polecam Dare To Speak osobom, które w końcu pragną nauczyć się płynnie mówić po angielsku. Wybrałem formułę lekcji online z Marvin Fredericks, w której trakcie po prostu rozmawiamy. Koleżeńska atmosfera i dopasowanie tematów pod moje potrzeby sprawiają, że po 3 miesiącach konwersacji raz w tygodniu, jestem w stanie rozmawiać po angielsku z moimi klientami, co wcześniej było niemożliwe. Sprawdźcie 🙂

SZYMON W.

Bardzo lubię chodzić do
Dare to Speak, ponieważ panuje
tu miła atmosfera, a na
lekcjach wiele się uczymy.

OLIWIA J.

W Dare to Speak naprawdę
można się wiele nauczyć.
Nauczyciele są świetni a po każdych
zajęciach mam coraz większą
chęć do nauki angielskiego.
Polecam bardzo dobra
szkoła językowa!

p. AMELIA

Dare to Speak isn’t an ordinary school.It’s the place when you can learn English by having fun in a friendly, warmatmosphere. To be honest, I’m always happy when I wake up in the morning and I know that my lessons are today. Seperation between grammar and speaking lessons gives us the opportunity to learn in the best of possible ways. If you have a goalin learning English, you’ll reach it here- I’m 100 per cent sure that teacherswill help you with everything. For example, I want to pass an exam and I feelsupported all along. I recommend this school for everyone who wants to improvehis English skills without spending hours at books.

 

JULIANNA SZ.

Polecam szkołę Dare to Speak,
ponieważ jest w niej dobra atmosfera,
mili nauczyciele oraz
ciekawy program nauczania.

 

EMILIA I.

Dare To Speak to naprawdę wspaniała szkoła! Dzięki cudownej, przyjemnej atmosferze, jaka tam panuje – przełamałam się i nareszcie zaczęłam płynnie mówić po angielsku. Nauczyciele i ich podejście motywują, z każdymi kolejnymi zajęciami moja chęć do nauki języków rośnie. Teraz czuję się przygotowana do egzaminu z angielskiego. Szkoła dała mi też szansę na naukę języka hiszpańskiego od podstaw, również z native speakerem, wcześniej nie miałam takiej szansy. Bardzo polecam. 

 

MARIA R.

W tym roku zaczęłam naukę
w Dare to Speak i wiem, że to była
jedna z najlepszych decyzji! Panuje tam
świetna atmosfera, a nauka to po prostu
przyjemność. Świetni nauczyciele
dobrze wiedzą jak przekazać nam
wiedzę w ciekawy sposób


OTYLIA D.

Ogromny potencjał,
ludzie z pasją.
Uwielbiam.

MARTA S.

Przygodę z nauką angielskiego w Dare to Speak zacząłem prawie rok temu. Nie spodziewałem się, że w takim czasie tyle się nauczę. Przede wszystkim nigdy nie czułem takiej przyjemności z czegoś tak pożytecznego jak nauka języka. Dzięki luźnej atmosferze, która panuje na lekcjach, przestałem bać się po prostu mówić. Wydaję mi się, że pokonanie tej bariery językowej byłoby niemożliwe na lekcjach w szkole. Jest to zasługa wspaniałych nauczycieli, którzy robią wszystko, aby dbać o przyjazną relację w czasie lekcji. Dzięki temu przestałem się czuć jak uczeń, który musi się czegoś nauczyć. Przychodząc na lekcje, po prostu świetnie spędzam czas, jednocześnie wyciągając z tego ogrom wiedzy. Bardzo polecam rozpoczęcie nauki z Dare to Speak, zwłaszcza osobom, które chciałyby otrzymać coś więcej niż tylko przygotowanie do egzaminów w szkole. 

 

MAREK A.

W szkole panuje fantastyczna
atmosfera. Lekcje są bardzo
interesujące, a nauczyciele profesjonalni.
Super opcją są lekcje z native speakerem.
Nauka w Dare to speak to sama
przyjemność.

 

DOMINIKA G.

Szkoła Dare to Speak jest inna niż wszystkie, jest po prostu wyjątkowa. Panuje tam cudowna atmosfera, dlatego na zajęcia zawsze przychodzę z dobrym humorem. Nauczyciele są ŚWIETNI! Jestem bardzo wdzięczna, że dzięki tej szkole przełamałam barierę językową.

ANIA M.

Szkoła językowa Dare to speak to najlepsza szkoła do której mogłam trafić. Atmosfera jest bardzo przyjazna, dzięki osobom tam pracującym udało mi się pokonać barierę językową. Dodatkowo w szybkim tempie można poprawić swoją gramatykę przez rozmowę i uśmiech. Czas spędzony w szkole językowej to czysta przyjemność a dodatkowo upływa bardzo szybko. Bardzo polecam tą szkołę i napewno będę kontynuować naukę w najlepszej szkole w Bolesławcu!!

Emilia C

W Dare to speak uczę się od dwóch lat i mam nadzieję że moja przygoda z tą szkołą językową nie skończy się zbyt szybko. W Dare to speak najbardziej podoba mi się relacją między ludźmi, nikt nie czuje się jak w zwykłej szkole bo nie piszemy kartkówek czy nie mamy ocen, często tez rozmawiamy z nauczycielami poprostu jak z kumplami. Atmosfera przy nauce jest bardzo ważna a tutaj jest ona świetna. Jest to jedna wielka rodzina z którą spędzamy czas także poza lekcjami np. Wspólne gotowanie lub oglądanie meczów piłkarskich. Polecam Dare to speak i uważam że to najlepsza szkoła językowa.

Igor S

Szkoła Dare to speak jest przecudowną szkołą, jest tam niesamowita atmosfera, ludzie są po prostu niezastąpieni Dzięki temu, że w grupach jest mało osób, można się naprawdę wiele nauczyć. Na lekcjach zawsze jest wspaniała atmosfera i nauczyciele mają niezwykłe podejście do uczniów. Zawsze po lekcjach jestem bardzo zadowolona i usatysfakcjonowana, naprawdę bardzo lubię tam chodzić.

Kornelia M

Polecam szkole z czystym sumieniem, atmosfera jest świetna,dołączyłem w połowie semestru i od razu czułem się jakbym znał wszystkich bardzo dobrze. Zajęcia prowadzone na luzie, bez stresu. Nauczyciele wiedzą jak podejść do sprawy. Czuje się jak wśród rodziny

Jacek B

Dzień dobry :)) w Dare to Speak panuje świetna atmosfera do nauki! Każdy jest zmotywowany i ma chęci by pracować, co jest super! Przez ten rok uczęszczania do tej szkoły, moje umiejętności języka angielskiego poprawiły się. Bez problemu mogę się porozumiewać i nie boję się mówić. Jesli chodzi o gramatykę, bardzo dobrze ją sobie utrwaliłam i nie popełniam prostych błędów. jestem bardzo zadowolona z chodzenia do Dare to Speak

Karolina Z

Uważam ze szkoła „Dare to speak” bardzo pomogła mi w nauce do egzaminów i jestem pewna ze gdybym nie dostałabym tej pomocy ze strony właśnie tej szkoły to na pewno nie napisałabym tak dobrze mojego egzaminu. Jestem bardzo wdzięczna wszystkim nauczycielom ze dzięki nim moja wiedza się bardzo poszerzyła i jestem wdzięczna tez mojej mamie ze w ogóle mnie tu zapisała :))

Lena Z

Dare to Speak gave me so many new opportunities. Going to this school didn’t fill like a chore. Every week I was waiting for Wednesday to go and meet with teachers and learn new things. For whole year there was nothing to complain. I’m excited to attend another year.

Hubert K

Dare To Speak to wspaniałe miejsce do rozpoczęcia przygody z językiem angielskim. Lekcje odbywają się w miłej i koleżeńskiej atmosferze ze wspaniałymi Native Speaker, którzy dają z siebie wszystko abyśmy dare to speak czyli odważyli się mówić. Super nazwa super szkoła

Lena D

Dare to speak to super szkoła!! Bardzo sie cieszę ze miałam okazje przygotowywać się tutaj do Egzaminu ósmoklasisty. Miesiące ciężkiej pracy z podręcznikami i egzaminami próbnymi odwdzięczyły się 96% z egzaminu!!! Jestem wam mega wdzięczna i gdybym mogła cofnąć sie w czasie napewno znowu zdecydowałabym się na zajęcia tutaj! Jeszcze raz bardzo dziękuje.

Nadia Z

Według mnie dare to speak świetnie przygotowuje do egzaminu. Robimy zadania z repetytorium czyli właśnie te egzaminacyjne. Oprócz tego dużo uczymy się pisania maila który na egzaminie jest bardzo ważny. Dużo pomogło też to że mieliśmy lekcje z egzaminatorem który uprzedził nas jakie są typy zadań i jak to wszystko będzie wyglądać więc nie byliśmy zaskoczeni.

Szymon J

Copyright 2021 DARE TO SPEAK
kropki_paski
Zapisz się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dare To Speak S.C
ul. Zgorzelecka 12, 59-700 Bolesławiec, NIP 6121869674, tel.:798 997 593
adres e-mail: info@daretospeak.pl

kropki_paski