STREFA KURSANTA

Kurs

dla najmłodszych

KURSY DLA DZIECI

w wieku 4-7 lat

dla-najmlodszych2

Bazując na plastyczności dziecięcego umysłu i łatwości przyswajania informacji, przygotowaliśmy program, oparty na grach i zabawach, mających na celu wprowadzenie najmłodszych do środowiska językowego.

Celem prowadzenia kursu z tak młodymi Uczniami jest oswojenie ich z brzmieniem języka; akcentu. Zajęcia więc muszą być ciekawe, muszą wzbudzać u dziecka zadowolenie, ekscytację, aby obudzić w nim pasję do języka. Aby tego dokonać, wykorzystujemy niezawodne metody, oparte na multisensoryczności: czyli pobudzaniu wszystkich zmysłów poznawczych.

Zajęcia przygotowane są w atrakcyjnej formie, zaciekawiając dzieci i angażując je do wzięcia udziału w przygodzie, jaką jest nauka angielskiego. W tym celu wykorzystywane są rekwizyty, takie jak: pacynki, piłki, rysunki, grafik. Dzięki słuchaniu piosenek i powtarzaniu krótkich rymowanek, prowokujemy dzieci do nauki utartych zdań czy zwrotów, które nauczone za młodu – mogą zostać z nimi na zawsze.

Nauka języka obcego jest niezwykle ważnym elementem rozwoju każdego dziecka. Im szybciej rozpoczęta, tym bardziej efektywna w przyszłości. Znajomość języka otwiera przed dzieckiem wiele możliwości, kształtując w nim światopogląd otwartości i multikulturowości.

Dlaczego warto zapisać Malucha na zajęcia z języka obcego?

  • Dzieci w tak młodym wieku uczą się poprzez słuchanie i powtarzanie – przychodzi im to naturalnie i bez większego wysiłku. Mając kontakt z językiem angielskim od wczesnych lat, mają szansę na osłuchanie się brzmienia akcentu, wymowy. Dzięki temu w późniejszych latach nauka języka obcego będzie dużo bardziej efektywna i po prostu – łatwiejsza.
  • Zajęcia pomagają pozbyć się barier i oporów przed mówieniem, co spowoduje, że nasi Uczniowie, na kolejnych etapach swej edukacji, będą mogli pewniej i swobodniej posługiwać się językiem obcym.
  • Nasze zajęcia mają rozwijać dziecko nie tylko pod kątem umiejętności językowych; dzięki grupowym spotkaniom, młodzi ludzie otwierają się na świat i na siebie nawzajem. Budują w sobie pewność, kształtują osobowość i podnoszą samoocenę.
zarówka_niebieski

Szczegółowe
informacje

yellow-dot

ILOŚĆ SPOTKAŃ:
Na rok szkolny w Dare to Speak składa się 36 spotkań.

lightblue-dot

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZAJĘĆ:
Spotykamy się raz w tygodniu na zajęciach 2×50 min.

yellow-dot

GODZINY:
Zajęcia odbywają się w godzinach: 14:00 – 16:00.

lightblue-dot

CENA KURSU:
2890 zł (289zł x 10)

Copyright 2021 DARE TO SPEAK
kropki_paski
Zapisz się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dare To Speak S.C
ul. Zgorzelecka 12, 59-700 Bolesławiec, NIP 6121869674, tel.:798 997 593
adres e-mail: info@daretospeak.pl

kropki_paski