STREFA KURSANTA

Kursy

dzieci

KURSY DLA DZIECI

w wieku 8-12 lat

dzieci2

Dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym zaplanowaliśmy nie mniej barwny program, pozwalający na naukę języka poprzez pobudzanie wyobraźni i stymulowanie różnych zmysłów. Oprócz nauki w formie zabaw, będziemy posiłkować się książką: wybraliśmy niesamowite podręczniki National Geographic, opatrzone genialnymi fotografiami, aktywizującymi do twórczego myślenia. Informacje w nich zawarte są bardzo jasne i przejrzyste, a sama forma książki przypomina bardziej bajkę po angielsku, niżli tradycyjny podręcznik.

 

To tylko jedno spotkanie w tygodniu, a tyle korzyści dla rozwoju młodego człowieka!

Zaplanuj ścieżkę kariery językowej swojego dziecka od najmłodszych lat, i już dziś zapisz je na zajęcia.

 

Kurs nauki angielskiego w wieku szkolnym w Dare to Speak daje naprawdę wiele możliwości, a za najważniejsza wymieniłabym obudzenie pasji do języka.

Nauka w szkole, motywowana wyłącznie zdobywaniem dobrych stopni nie zawsze daje pożądany efekt, dlatego chcemy wyjść temu naprzeciw.

Pragniemy czegoś nauczyć, a nie tylko uczyć.

Chcemy sprowokować do mówienia i nie wystawiać za to ocen.

Zmotywować do nauki, pokazując jak wiele satysfakcji daje posiadanie nowych umiejętności językowych.

 

Wiemy, że dzieci w takim wieku szybko się nudzą, zwłaszcza jeśli chodzi o naukę. Nasi nauczyciele, pełni umiejętności i pozytywnej energii, przekazują wiedzę w sposób kreatywny, wykorzystując nowoczesne technologie i metody dydaktyczne, mocno angażujące dzieci w zajęcia.

 

W Dare to Speak zależy nam na tym, aby ośmielić Uczniów do mówienia. Budowanie pewności siebie od tak wczesnych lat zaowocuje wyzbyciem się barier, tak często blokujących nas w życiu dorosłym.

 

Na lekcjach prowokujemy spontaniczne rozmowy, nawiązujące do sytuacji życia codziennego, aby jak najlepiej oswoić dzieci z językiem, umiejętnością wyrażania swojego zdania, jak również nauczyć je sposobu komunikowania się międzyludzkiego i wygłaszania asertywnych opinii.

 

W grupie dzieci szkolnych, również staramy się wykorzystywać, adekwatne do wieku i poziomu, gry i zabawy, wiedząc, że właśnie taka forma nauki doskonale stymuluje umiejętności poznawcze. Działają one mobilizująco na grupę, rozładowują stres i niepotrzebne nerwy, mogące towarzyszyć Uczniom w trakcie lekcji.

 

Dbamy o to, aby nasi Uczniowie wiedzę zdobytą na lekcjach gramatycznych, aktywnie wykorzystywali podczas spotkań z native speakerem. Nie oczekujemy od nikogo perfekcyjnych form zdań i rozbudowanych literackich wypowiedzi. Chcemy weryfikować postępy, i przede wszystkim zmuszać dzieci do posługiwania się językiem w sposób swobodny.

Dlaczego warto zapisać dziecko na zajęcia w naszej szkole?

  • Wprowadzimy Dziecko do świata języka angielskiego. Zanurzymy je w środowisku obcego akcentu, utartych zwrotów; struktur językowych, których nazwy pozna dopiero na późniejszym etapie nauki.
  • Zaszczepimy w Młodym Człowieku fundamenty wiedzy językowej, które w późniejszych latach zaowocują sukcesem w dalszej edukacji.
  • A przede wszystkim sprawimy, że Twoja Pociecha spędzi u nas cudowny przyjemny czas, nie zauważając nawet, że efektem ubocznym świetnej zabawy jest osiąganie nowych umiejętności.

Naszym celem jest, aby młody człowiek po kursie w Dare to Speak, nie bał się używać języka na co dzień: w restauracji, na wakacjach czy w kontaktach z zagranicznym znajomym.

Nabranie pewności siebie, wyrażające się odwagą do mówienia, poparte gramatyczną wiedzą – tak brzmi nasz plan na Ciebie!

zarówka_niebieski

Szczegółowe
informacje

yellow-dot

ILOŚĆ SPOTKAŃ:
Na rok szkolny w Dare to Speak składa się 35 spotkań.

lightblue-dot

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZAJĘĆ:
Lekcje odbywają się raz w tygodniu w systemie dualnym: 2×50 min
(lekcja gramatyczna+ zajęcia z native speakerem).

yellow-dot

GODZINY:
Zajęcia odbywają się w godzinach: 14:00 – 16:00.

lightblue-dot

CENA KURSU:
3390 zł (339zł x 10)

Copyright 2021 DARE TO SPEAK
kropki_paski
Zapisz się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dare To Speak S.C
ul. Zgorzelecka 12, 59-700 Bolesławiec, NIP 6121869674, tel.:798 997 593
adres e-mail: info@daretospeak.pl

kropki_paski