STREFA KURSANTA

Kursy dla

dorosłych​

KURSY DLA DOROSŁYCH

Kiedy jest najlepszy czas na rozpoczęcie nauki języka obcego? Odpowiadamy: zawsze!

Każdy moment jest dobry, aby podjąć wyzwanie i zacząć spełniać swoje marzenia!

 

Kursy dla dorosłych w Dare to Speak otworzą przed Wami wiele możliwości: od lepszej posady, możliwości pracy bądź nauki za granicą, po najprostsze, a tak często pomijane: samospełnienie.

 

Wiele osób dorosłych zmaga się z blokadą przed mówieniem: wywołuje ją strach, wstyd, bądź lęk przed oceną otoczenia. Wiemy jak pokonać te wszystkie przeciwności, otwierając naszych uczniów na zajęciach z native speakerem. Uwierzcie, nasi native speakerzy są tak charyzmatyczni, że nie oprzecie się rozmowie z nimi!

 

Jak we wszystkich pozostałych grupach, kursy dla dorosłych prowadzone są na różnych stopniach zaawansowania. Ponadto, praca w małych grupach (6-7 osób) pozwala nam bardzo indywidualnie dostosować poziom do potrzeb kursantów, jednocząc osoby o podobnym stopniu zaawansowania, co zdecydowanie usprawnia pracę – zarówno Ucznia jak i nauczyciela.

 

Korzystamy z podręczników, realizujemy przygotowany program, ale nie ograniczamy się wyłącznie do informacji z książki. Na każdych zajęciach powtarzamy wcześniejszy materiał, jesteśmy również otwarci na propozycje Uczniów, dotyczące interesujących ich tematów zajęć, które chętnie omawiamy z grupą – wszystko oczywiście w języku angielskim.

 

System dualny, opierający się na metodzie podwójnych lekcji, pozwala rozwijać wszystkie sprawności językowe. Najpierw szkolimy gramatykę, by potem móc dać popis swej wiedzy na zajęciach konwersacyjnych. Staramy się wprowadzać zróżnicowane formy prowadzenia zajęć; aktywizujemy Uczniów do pracy w parach; wykorzystujemy nowoczesne technologie i innowacyjne pomoce dydaktyczne, aby nasze lekcje okazały się ciekawe.

Dlaczego warto zapisać się na kurs dla dorosłych w naszej szkole?

  • Niezależnie od motywacji, jaka Cię do nas sprowadza, skutecznie nauczymy Cię języka angielskiego i wyzwolimy w Tobie odwagę do mówienia.
  • Poprowadzimy Cię indywidualna ścieżką rozwoju językowego, opartą na metodzie Cambridge – najbardziej renomowanym systemie nauczania na świecie.
  • Damy Ci możliwość zdobycia certyfikatu, potwierdzającego Twój poziom (uznawanego na całym świecie prestiżowego certyfikatu Cambridge).
  • Sprawimy, że już nigdy więcej nie zabraknie Ci języka w buzi na międzynarodowym spotkaniu!
yellow-dot

ILOŚĆ SPOTKAŃ:
Na rok szkolny w Dare to Speak składa się 35 spotkań.

lightblue-dot

CZĘSTOTLIWOŚĆ ZAJĘĆ:
Lekcje odbywają się raz w tygodniu w systemie dualnym: 2×50 min
(lekcja gramatyczna+ zajęcia z native speakerem).

yellow-dot

GODZINY:
Zajęcia odbywają się w godzinach: 16:00 – 18:00 & 18:00 – 20:00.

lightblue-dot

CENA KURSU:
3390 zł (339zł x 10)

Copyright 2021 DARE TO SPEAK
kropki_paski
Zapisz się!

Administratorem Twoich danych osobowych jest Dare To Speak S.C
ul. Zgorzelecka 12, 59-700 Bolesławiec, NIP 6121869674, tel.:798 997 593
adres e-mail: info@daretospeak.pl

kropki_paski